Szkoła Podstawowa w Kupiskach

Biuletyn Informacji Publicznej

ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA w przetargu nieograniczonym na dostawy oraz montaż sprzętu komputerowegoaudiowizualnego dla Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach

Zamawiający udzielił natępujących odpowiedzi na wpływające zapytania:

1. Czy zamawiający zgodzi się na zmianę zapisu dot. gwarancji na tablice interaktywne z postaci „5-letnia gwarancja producenta świadczona na miejscu u klienta. Czas reakcji serwisu do końca następnego dnia roboczego. Firma serwisująca musi posiadać ISO 9001:2000 na świadczenia usług serwisowych, oraz posiadać autoryzację producenta” na następującą „5- letnia gwarancja producenta w trybie „door to door”. Czas reakcji serwisu do końca następnego dnia roboczego?”
Odpowiedź: tak.
2. Zamawiający specyfikuje, iż wymaga komputera przenośnego dla uczyciela o matrycy 17,3” wyposażonego w zewnętrzną kartę grafiki 1GB, kartę sieciową WiFi , buletooth. Konfiguracja uniemożliwia osiągnięcie wymaganego czasu pracy na baterii, tj 6h. W związku z powyższym czy Zamawiający dopuści zaoferowanie przenośnego komputera dla nauczyciela z czasem pracy na baterii do 4h?

Odpowiedź: tak.

3. Według wiedzy Wykonawcy producenci ekranów projekcyjnych wymaganych przez Zamawiającego nie posiadają certyfikatu ISO 9001.
W związku z powyższym, czy Zamawiający uzna za równoważne załączenie certyfikatu ISO 9001 Wykonawcy?

Odpowiedź: tak.

4. Czy Zamawiający dopuści zaoferowanie przenośnych komputerów dla ucznia i dla nauczyciela z system operacyjnym MS Windows 7-64 bit Professional w wersji OEM?

Odpowiedź: tak.

5. Czy zapis: rozwijany elektrycznie dot. ekranu p przenośnego to omyłka pisarska i nie należy go uwzględniać przy doborze sprzętu?
Odpowiedź: tak, omyłka pisarska.
6. Czy Zamawiający dopuści zaoferowanie ekranów projekcyjnych o wymiarach obrazu: 240/240, format obrazu 1:1?

Odpowiedź: tak.

7. Według wiedzy Wykonawcy dostępne w ofercie rynkowej ekrany projekcyjne posiadają gwarancję 12 lub 24 m-ce. Wobec powyższego czy Zamawiający dopuści zaoferowanie ekranów projekcyjnych z 3letnią gwarancją wykonawcy?
Odpowiedź: tak.

8. Według wiedzy Wykonawcy brak jest w ofercie rynkowej zestawów głośnikowych spełniających wszystkie wymagania Zamawiającego. Wobec powyższego czy Zamawiający dopuści zaoferowanie zestawów głośnikowych bez pilota do sterowania?

Odpowiedź: tak.

9. Gwarancje - – serwis świadczony na miejscu u klienta i posiadający ISO9001:2000 składanie na tą okoliczność oświadczeń jest pomyłką pisarską?
Odpowiedź: tak, gdyż uznajemy to za zbyt daleko idące ograniczenia dla wykonawców.
10. W pkt.3 opis przedmiotu zamówienia pkt.3.1 Zamawiający specyfikuje, iż wymaga konfiguracji dodatkowych punktów dostępowych WiFi będących elementami poszerzającymi szkolną sieć bezprzewodową. Prosimy o uszczegółowienie czy przedmiotem zamówienia jest również podłączenie i uruchomienie punktów dostępowych?

Odpowiedź: tak.

11. Czy w zakres prac ma wchodzić również podłączenie i konfiguracja kontrolera WLAN i routera?

Odpowiedź: tak.

12. Czy Zamawiający dopuści zaoferowanie wizualizera z oprogramowaniem z w języku angielskim?

Odpowiedź: tak.

13. Czy zamawiający dopuści zaoferowanie wizualizera o parametrach przetwornik 1/2,5” CMOS ?

Odpowiedź: tak.

14. Prosimy o sprecyzowanie czy pisząc uchwyty montażowe do tablicy interaktywnej Zamawiający miał na uwadze uchwyt ścienny do montażu projektora nad tablicą interaktywną?

Odpowiedź: tak, chodzi o uchwyt ścienny lub sufitowy.

15. Czy Zamawiający dopuści zaoferowanie zestawów głośnikowych z 3-letnią gwarancją Wykonawcy?

Odpowiedź: tak.


Dyrektor
Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach

mgr Edyta Śledziewska

Data powstania: piątek, 28 wrz 2012 15:52
Data opublikowania: piątek, 28 wrz 2012 15:57
Opublikował(a): Tomasz
Zaakceptował(a): Adam Wszeborowski
Artykuł był czytany: 17909 razy